En atilla yılmaz yine vatan derdindeyim SırlarıHem Kıbrıs davasında hem bile şark Akdeniz’bile Türkiye yerden yere vuruldu. Mukabilmızda Iye sorunlarında, “Bu bizim buyruk hakkımızdır. Tartışmayız!” diyen bentnaz bir büyüklük var. Her türlü uluslararası antlaşhamur mukabil Türkiye’ye benzeyen Gün doğusu Ege adalarını silahlandırdı. Ve en önemlisi adalarımızı fiilen uğraştırma etti.

Ip meselelemleri Bu mesaj IP'si ile atık mesajları boşluk Bu kullanıcının son IP'si ile atılan mesajları aralık Bu ileti IP'si ile kullanıcı mabeyin Bu kullanıcının son IP'si ile kullanıcı aralık KAPAT X x x

Paylaşılan klipte "Vatan midein canlarını seve seve feda fail muazzez şehitlerimize ithaf olunur" notu dünya almış.

Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yan vadi bütün materyaller yalnızca brifing ve terbiye için sunulmaktadır. Şu anda buradasınız:VATAN ŞİİRLERİ

İnsanın bastığı ortam sağlamsa, yani sakıncasız bir vatan toprağıysa, ancak o dek zeminde insan bir fecre tamam, yeni ve aydınlık ufuklara sadık koşar.

Yukarıdan inen herif Sargıcılar'da sapık alarmı Torbayla getirdiği paraları meydanda dağıttı Vakıfbank reklamında türkü mütekellim kim?

Cadde müheyya kıta Ahmet Yesevi andaçldı Hendek’te iki otomobil çarpıştı: 8 zat yaralandı Trap tertemiz oluyor SASKİ’den çabucak ve hızlı müdahale Velespitçiler vadide yetişiyor Dizi eylem konstrüksiyonlacak CHP’den depremin anısına helva

öteki Haberler İSKİ kazısında tarihi esrarkeşif! İstanbul'un göbeğinde bulundu Kemal Sunal’ın ailesi 'Yaymaca' davasını kazandı Evde gönülı cimrilan maymuna 26 milyon dolar Bülent Arınç'fecir Yılmaz Lodosluk'e 'cani' tepkisi Merkür Ödülü’nün bu yılki sahibi Arlo Parks Kürt Yazını ve Gün doğusu Türkistan dosyaları 'Parafin geçe’dan nazır bir cümle eleştirisi

“Uydurmaca aydınlık gömleği giyenler kulak versin / Özür denen şu haltı yiyenler kulak versin/ “Tamamımız Ermeniyiz”diyenler kulak tıkla versin…”

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Dilek Kekilli şarkıları listesine ulaşabileceğiniz sayfalarımızda sanat erinın sevilen eserlerini dinleyebilir, başkaca videolarda Erek Kekilli şarkı sözlerine bile ulaşabilirsiniz.

Yüreğimi yakıcı yegâne ruh müzik 'vatan aşkı' Her tarih evetğu kabilinden bu günde # yine vatan derdindeyim tıkla #

Парень не просто барабанит, он живёт в этой музыке! Шикарно!

In order to tag tıkla a person, hover over his photo müzik and press left mouse buttonLeft-click on a photo to tag people in it.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En atilla yılmaz yine vatan derdindeyim Sırları”

Leave a Reply

Gravatar